Naši zákazníci


Sme Vaše IT!

 

Nový moderný CMS/WMS

 

 

O firme > Partneri > GTS Slovakia

  gts_logo

Spoločnosť vznikla spojením spoločností GTS Slovakia, Nextra, Telenor Networks, Quadia DCT a Aliatel Slovakia, má rozsiahle skúsenosti ako telekomunikačný operátor pôsobiaci na slovenskom trhu viac ako 10 rokov. GTS Slovakia, ako člen silnej nadnárodnej telekomunikačnej skupiny, sa chce na domácom trhu prezentovať ako logická rovnocenná alternatíva oproti ponuke Slovak Telekomu. Vďaka modernej infraštruktúre, komplexnej ponuke služieb, zmluvnej záruke vysokej kvality, širokej dostupnosti služieb a v neposlednom rade tiež vďaka veľkosti a stabilnému zázemiu spoločnosti je tento cieľ reálny.

Výhody spolupráce s GTS Slovakia

  • GTS Slovakia znamená garanciu perfektných hlasových, internetových, dátových a hostingových telekomunikačných služieb
  • GTS Slovakia je obratom, poskytovanými službami a technickým a personálnym zázemím najväčší alternatívny operátor na slovenskom trhu
  • GTS Slovakia má v Bratislave vlastnú optickú metropolitnú sieť
  • GTS Slovakia podporuje svojich zákazníkov 24 hodín denne 7 dní v týždni
  • GTS Slovakia vždy nájde riešenie na mieru podľa potrieb zákazníka

Domácnosti

Prístup na internet z domu sa pomaly ale isto stáva samozrejmosťou aj pre bežnú slovenskú domácnosť. E-mail, web stránky, telefonovanie, multimédia tvoria malú časť toho čo nám internet ponúka a bez čoho si mnohí domáci užívatelia nevedia predstaviť každodenný život. Spoločnosť GTS Slovakia poskytuje služby slovenským domácnostiam od roku 1999 a stála pri úplnom začiatku sprístupnenia internetových služieb tomuto segmentu. Široké portfólio Hlasových, ADSL a Dial-up služieb s množstvom prídavných služieb pokryje nároky každej domácnosti.

Podnikatelia a menšie firmy

Rýchla a spoľahlivá komunikácia so zákazníkmi a partnermi je nevyhnutná či už pre podnikateľov alebo firmy pohybujúce sa na dynamickom európskom trhu. Prístup k hlasovým, dátovým a internetovým službám je jedna z hlavných podmienok úspešného podnikania. Kvalita a rýchlosť služieb je zo strany telekomunikačných spoločností bežným štandardom. Kde teda medzi nimi hľadať rozdiel a ktorá firma je tá pravá?

Stredné a veľké firmy

Veľké firmy majú veľké nároky. Podobne ako si GTS Slovakia vyberá svojich dodávateľov, vyberáte si i Vy rovnocenných a kvalitných partnerov pre riešenie telekomunikačných služieb. Spoločnosť GTS Slovakia Vám ponúka individuálny prístup pri návrhu hlasových, dátových a internetových služieb za optimálnu cenu. Našim cieľom je dlhodobo sa podieľať na úspechu Vašej firmy tým, že Vám budeme poskytovať perfektné telekomunikačné služby pokrývajúce presne Vaše potreby a priania.