Naši zákazníci


Sme Vaše IT!

 

Nový moderný CMS/WMS

 

 

O firme > Partneri > IBM produkty

 

Dodávame kompletnú škálu produktov IBM v oblasti hardware, ako aj software. Hlavnú časť hardware portfólia tvoria Intel servery xSeries. Zabezpečujeme aj dodávku pracovných staníc a notebookov IBM. Zo softwarových produktov spomeňme vývojové nástroje Rational, software pre integráciu dát a obsahu DB2 - Information Management software, Tivoli pre Inteligentnú správu prostriedkov, alebo WebSphere - na spravovanie webových sietí. Spoločnosť dFlex Nitra Vám poskytne komplexné softwarové riešenia s garanciou najvyššej kvality, založené na IBM softwarových produktoch.

Z produktov IBM vyberáme:

 

Hardware:

IBM server xSeries 235

 flexibilný, vysoko výkonný dvojcestný Xeon™ server. Možnosť osadiť až 2 procesory Intel® Xeon™ až do 3.06GHz. Operačná pamäť PC2100 DDR Chipkill štandardne 512MB rozšíriteľná maximálne až na 12GB. V základnej verzii integrovaný dual Ultra320 SCSI s podporou RAID1. Server je osadený Hot–swap redundantnými zdrojmi, chladičmi a aktívnymi PCI–slotmi.

 

Software:

IBM WebSphere

produkty tejto rodiny pomáhajú zákazníkom vytvárať a spravovať vysoko výkonné webové siete pre prechod od prostého publikovania na web k pokročilým e-business aplikáciám. Základným produktom je WebSphere Application Server vytvárajúci otvorenú, na štandardoch založenú platformu pre prevádzku a vývoj webových aplikácií. Na tento produkt úzko nadväzuje vývojový nástroj WebSphere Studio.

IBM Tivoli

schopnosť efektívnej správy softwarových a hardwarových prostriedkov je v otvorenom distribuovanom prostredí veľmi významná. Produkty IBM Tivoli pomáhajú spravovať informačné prvky, efektívne distribuovať software, rozpoznávať, analyzovať a riešiť problémy a celkovo poskytovať užívateľom lepšiu podporu.

IBM DB2 Content manager

je obsiahla integrovaná sada modulárnych riešení, ktorá umožňuje ľahký prístup ku všetkým podnikovým informáciám komukoľvek a kdekoľvek, vrátane webu. Spolu s transakciami, bezpečnosťou, integráciou procesov a servisom životných cyklov poskytuje Content Manager jeden otvorený, úplný a konzistentný rámec pre správu, zdieľanie, opakované využitie a archiváciu všetkých typov digitálneho obsahu. To zahŕňa HTML a XML dokumenty, obrázky, dokumenty elektronickej kancelárie, tlačený výstup i audio a video.